https://pretty-woman.co.il/

אודות

כמה מילים על קוסמטיקה רפואית

העור הוא חלון הראווה של כל אחת מאיתנו, והתפקיד שלנו הוא לסייע לו להיראות במיטבו. יותר מהכל, העור שלך הוא הביטוי שלך – דברים שעברת בחיים, לידות, כדורים שאת נוטלת, וכמובן המצב הנפשי והפיזי שלך ברגע מסוים. לכן, התכשיר המומלץ ביותר עבורך יהיה זה שמותאם אליך ואל מצבך הנוכחי.

האתר הזה הוא תולדה של דרישה. כל המוצרים שכאן הם אלו שאני עובדת איתן בקליניקה במשך שנים, ולבקשת רבות מכן פתחתי את האפשרות לרכוש אותם אונליין.

תוכלו למצוא כאן את הטופ של עולם הקוסמטיקה הרפואית – קרמים, סבונים, מסכות, פילינגים – כל אחד מהם מוכוון לפתור בעיה מסוימת, ומותאם לסוג מסוים של עור. אלו מוצרים שמיועדים לקוסמטיקאיות מקצועיות מוסמכות, שעוברות הכשרות באופן שוטף, ואת רובן המוחלט לא תמצאו ברשתות הפארם.

קוסמטיקה רפואית מבוססת על הצלחה בפועל – לא על הבטחות, מפרטים, ומידע שיווקי. כל המוצרים באתר הן מהסדרות הטובות ביותר של החברות המקצועיות ביותר, אלו שאני עובדת איתן באופן אישי בקליניקה שלי. אלו שלא רק טוענים ליעילות – אלא הציגו תוצאות לאורך השנים על מאות מהמטופלות שלי, וגם עלי באופן אישי.

המטרה שלי היא לאפשר לך לבחור את התכשירים שנכונים לך, מתוך הטופ של האפשרויות שמציע עולם הקוסמטיקה הרפואית. כמו בכל תחום, לצד המותגים המסחריים המוכרים, יש את החברות המקצועיות, אלו שרק אנשי המקצוע הטובים והוותיקים מכירים. המציאות החדשה הביאה אותי להנגיש אותן עבורכן, ולחשוף אתכן לחברות המעניינות ביותר, ולסדרות הטובות ביותר של כל אחת מהן.

טובה כרמל בר
בעלים

כמה מילים עלי

אני קוסמטיקאית רפואית ומאבחנת רב מערכתית מזה 18 שנה. אני מתמחה בכל סוגי הטיפולים: פנים, צוואר, מחשוף, גב וכפות ידיים. בכולם, הדגש תמיד הוא להביא לידי ביטוי את הפן הטבעי שבכל אחת מאיתנו, וכל פעם מחדש מדהים אותי לראות את השינוי שאפשר לראות כשעושים את ההתאמות הנכונות.

הדבר הראשון שאני עושה כשמגיעה אלי לקוחה חדשה הוא להתבונן בה: לשאול שאלות, להקשיב ולספוג. אחת המסקנות שלמדתי לאורך השנים, בין אם מדובר במלכת יופי או באשה כמוני מן היישוב, היא שמאחורי הטיפולים המוצלחים ביותר, לא פחות מהתאמת סוג הטיפול המדויק עבור המטופלת – עומדת בחירה של התכשירים שנכונים עבורה.

שיפור מראה העור הוא לא קסם. אין תכשיר אחד שמתאים לכולן, ואין תהליך ספציפי שנכון באופן גורף. לאורך השנים צברתי מומחיות רבה בהתאמה של סדרות ומוצרים לכל אחת באופן אישי. מעבר לבעיה או לצורך (אקנה, אנטי אייג'ינג והצערת עור, פיגמנטציה ועוד), חשוב לקחת בחשבון גם אספקטים כגון גיל, מצב פיזיולוגי, תגובה לחומרים שונים ועוד.

לאורך השנים פגשתי סדרות רבות של מגוון חברות, לא מעט מהן מתיימרות לתת פתרונות קסם, מעטות באמת הוכיחו יעילות גבוהה לאורך זמן. את החברות והסדרות הטובות ביותר, אלו שהצליחו לייצר שינוי משמעותי לאורך זמן – תוכלו למצוא כאן. לא מעט מהן אלו מותגים שמוכרים בעיקר בעולם הקוסמטיקה הרפואית.

כדי לסייע לכן בבחירת המוצרים שנכונים לכן, אני מעמידה לרשותכן את הייעוץ שלי. אתן מוזמנות ליצור עמי קשר באמצעות כפתור הווטסאפ, ואני אסייע לכן לבחור את המוצר שטוב עבורכן, ממש כפי שאני מסייעת ללקוחות בקליניקה.

וכמובן, אני מזמינה אתכן לאבחון עור וייעוץ בקליניקה שלי. לכל שאלה אתן מוזמנות ליצור עמי קשר: 054-9378201.

השירותים שלנו

קוסמטיקה רפואית

הסדרות באתר הן הטופ של עולם הקוסמטיקה הרפואית המתקדמת, מותגים שאני עובדת איתן במשך שנים והוכיחו יעילות על מאות ממטופלותיי וגם על עצמי. רבות מהן לא ניתן למצוא ברשתות הפארם

התאמה אישית אליך

אני מזמינה אותך לקבל ייעוץ אישי בווטסאפ וסיוע בבחירת המוצרים שמתאימים ביותר לך ולצורך שלך – כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

משלוח מהיר ויעיל

כל המוצרים נארזים בקפידה, בתשומת לב ובמסירות ומשוגרים אליך תוך 5 ימי עסקים (בדרך כלל הרבה יותר מוקדם). אני לרשותך תמיד לכל שאלה או צורך.

ממליצים